Şehirlerarası Nakliyat

Uludağ Nakliyat, taşımacılık hizmetlerini gün geçtikçe geliştirmekte ve bu bağlamda şehirlerarası nakliyat hizmeti de sunmaktadır. Sektörde siz değerli müşterilerin en profesyonel şekilde hizmet almasını hedef belirleyen firmamız, eşyalarınızı kusursuz bir şekilde istediğiniz adrese kısa sürede taşır. Bu sayede sadece şehir içi değil, şehirler arası nakliye sürecinde de her zaman yanınızdadır.

Türkiye’nin büyük şehirleri dahil olmak üzere birçok bölgelere kadar uzanan hizmet ağımız ile ev taşıma sorunlarınızı en akılcı yöntemlerle çözüme kavuşturuyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız hem bütçenize uygun fiyatlarla hem de kaliteli hizmeti ile taşıma sektörünün öncüleri arasında yer almaktadır. Kurumsal bir işleyişe sahip olan bizler, sizi korsan firmalardan uzak tutarak profesyonel şehirlerarası taşımacılık hizmeti sunar.

Paketleme ve Ambalajlama

Şehirlerarası taşımacılığın en önemli noktası, paketlemedir. Doğru şekilde bir paketleme ve ambalajlama yapılmazsa eşyalar taşınma ve yerleştirme süreci boyunca zarar görebilir. Bu nedenle özellikle kırılgan eşyalar hassas paketleme işlemine tabi tutulmalıdır. Ardından kaba eşyaların paketlenmesine geçilebilir. Beyaz eşya, mobilya ve benzeri eşyalar da aynı şekilde balonlu naylonlarla paketlendikten sonra özen ve dikkatle taşınmalıdır.

konusu programa uygun olarak öncelikle ev veya ofis eşyalarının türü belirlenir. Ardından eşyalara uygun olarak paketleme türü ve gerekli elemanlar belirlenir. Firmamızın geniş araç filosu sayesinde tüm eşyaların kusursuz bir şekilde taşınması profesyonel personeller aracılığıyla gerçekleştirilir.

Kırılan ve hasar gören eşyalar ise sigortalı hizmete dahildir. Unutmamak gerekir ki, paketleme hizmetinde ilk olarak dikkat edilen faktör, bu alanda uzman kişileri tercih etmektir. Sektörün uzman kişileri aracılığıyla hizmet veren firmamız, hassas paketlemenin ardından kaba eşyalarınızı da özel koşullarla paketler ve adrese ulaştırır.

Şehirlerarası Nakliye Fiyatları

Şehirlerarası taşımacılık hizmetini tercih edilebilir kılan özelliklerden biri de hizmet bedelidir. Bu bağlamda firmamızın sunduğu şehirlerarası nakliye fiyatları bütçenize uygun bir şekilde düzenlenmiştir. Her hizmetin bir bedeli olduğu gibi taşımacılık hizmetinin de bir bedeli vardır. Dolayısıyla nakliyat hizmeti de sizlere uygun fiyatlarla sunulur. Böylece başarılı ve bir o kadar da etkili bir şekilde en iyi elemanlar aracılığıyla eşyalarınızı taşıyabilirsiniz.

Eşyaların araçlara taşınması ve yeniden indirilerek yerleştirilmesi de önemli süreçlerdir. İşinde uzman olan elemanlarımız, eşyalarınızı hassasiyetle indirir ve evinizin veya ofisinizin döşemesini isteğinize bağlı olarak yapar. Böylece hem ofis hem de ev taşımacılığı firmamız sayesinde başarılı bir şekilde tamamlanır. Firmamız uzun yolculuklarda eşyalarınızın zarar görmemesi için en iyi ve güncel yöntemleri kullanır.

Eşyalarınızın demontaj ve montaj işlemleri de firmamız tarafından üstlenmektedir. Hem ev hem de ofis eşyalarınız doğru bir şekilde paketlenir ve araçlara düzgün bir şekilde yerleştirilir ve böylece eşyalarınız zarar görmeden profesyonel bir şekilde taşınır. Uludağ Nakliyat, sektöründe gereken özentiyi en iyi şekilde gösteren firmamızın hizmetlerinden yararlanmak için tek yapmanız gereken bizlere sabit hat aracılığıyla ulaşmak olacaktır. Ekibimiz kısa sürede eşyalarınızı paketleyerek yola koyulur ve istediğiniz adrese zaman kaybetmeden ulaştırır.

© 2019 Uludağ Uşak Evden Eve Nakliyat - Her Hakkı Saklıdır